Medyum Yorumları

By | 26/09/2017

Her meslek sektöründe iyi ya da kötü yorum ve eleştiriler olduğu gibi medyumluk alanında da bir takım medyum yorumları bulunmaktadır. Yaşanmış olayları tecrübe alan insanlarımız belirli alanlarda o medyum hakkında yorum bırakarak, başka insanların o medyum hakkında bilgi sahibi olmalarına vesile olmaktadır. Bilindiği üzere medyumluk tamamen aşırı derece uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir iş olmaktadır, medyum yorumları olan yerlere bakıldığında insanlarımızın yazdığı yorumlardan o medyum hakkında iyi ya da kötü eleştirileri bulmak gayet kolaydır. Eğer medyumluk bir işiniz var ise kesinlikle medyum yorumları için kapsamlı araştırma yaparak o medyum hakkında söylenen ve yazılan her şeyi kontrol etmelisiniz. Eğer şartlar uyarsa ve medyum yorumları o medyumu güzel bir şekilde anlatıyorsa o zaman o medyumla irtibat kurarak, yaptırmak istediğiniz işlemi yaptırın.

2 thoughts on “Medyum Yorumları

  1. Esma

    Ben bir anneyim çocuğuma yani 12 yaşındaki kızıma varlıklar musallat olmuştu kızım uykusunda bağırarak çığlıklar atarak uyanıyordu sanki dili tutulmuş gibi ne olduğunu söyleyemiyordu konuşamıyordu MEDYUM DOĞRU HOCA hocamızı gazetelerden gördüm kendisine başvurdum ALLAH’IN izniyle tek seansta varlıkları def etti kızım şimdi çok iyi çok şükür normale döndü. Tel: 0546 486 31 66

    Reply
  2. Deniz

    Merhaba uzun süredir hoca arıyordum bir hoca tarafından dolandırıldım o yüzden hiçbir hocaya güvenemedim tabiki Deste Hocayla tanışıncaya kadar kocam evlendiğimiz zamandan itibaren beni dövüyordu,dışarıya göndermiyordu (pencereden bile bakmamı istemiyordu),çok kıskançtı,ailemle bile görüşemedim boşanmak istediğim zaman beni hep dövdü tabiki bunların hepsi Medyum Deste Hocayla tanışıncaya kadar oldu şimdi boşandım çok rahatım kocam bana çok yalvarıyor ,özür diliyor Allah razı olsun Medyum Deste Hocadan herkese tavsiye edrim en güvenilir tek medyum diyebilirim benim için inşallah sizin içinde öyle olur numarasını buraya yazıyorum:0552 241 3271 kesinlikle tavsiye ederim kaçırmayın derdinize deva oluyor.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + nineteen =